Käsitööna valmivate nahast käekottide bränd JOTHEL sai alguse väikese unistuse elluviimisest ning armastusest naha kui materjali vastu. Kollektsioon on inspireeritud minimalismist, ehedast loodusest ja põhjamaisest kargusest.

JOTHELi kottide näol saad valida endale kaaslase nii argipäevaks, reisiks või lihtsalt õhtuseks lõõgastuseks teatris või restoranis. Materjalina on kasutatud Skandinaavia orgaaniliselt taimpargitud nahkaTärnsjö Garverist, mille looduslik värvigamma võimaldab valida igale maitsele ja aastaajale sobiva tooni- samblarohelisest kirsipunaseni, rannaliivasest kohvioapruunini, mahedast konjakist öösiniseni. Erinevad mudelid on saanud oma kuju lähtuvalt isiklikust vajadusest ning praktilisusest, kandes seejuures endas lihtsat vormi ja minimalistlikku stiili.

Nimi JOTHEL peidab endas sügavamat tähendust ja seost nende looja jaoks. JOTHEL sai oma nime disaineri enda kolme lapse eesnime tähtedest. Samuti on iga mudel nime saanud autori jaoks lähedaste ja oluliste inimeste järgi. Seetõttu on igal kotil oma vägi ja lugu, milles on palju hoolt ja pühendumist.