POHJANHEIMO
sügis/talv 2018

POHJANHEIMO kollektsioonid moodustavad justkui ühe pidevalt areneva loo, kuhu on põimitud põlvest põlve omandatud rõivameistrite oskused koos kaasaegse uuendusmeelsusega. 2018.aasta sügise kollektsiooni valmimine on, nagu ka eelnevalt,  olnud disaineri poolt algusest lõpuni kontrollitud protsess, kus juhusel ei ole kohta. Igas esemes on tajutav ajalooline meisterlikkus ja nähtav uuenduslik kvaliteet.

POHJANHEIMO brändi rõivad embavad nende kandjat ja loovad mängleva, kergusega hubase turvatunde. Need rõivad on   pehmed, soojad ja mugavad. Kogu kollektsiooni iseloomustab malbe väljapeetud stiil, milles on nii tagasihoidlikkust kui ka luksust. Pikad mantlid ja alt kitsa säärega püksid;­ voogavad särgid ja avarad vestid, tikitud bomber-jakid  ja ootamatu detailiga seelikud.

POHJANHEIMO sügis/talv 2018 kollektsiooni kuldaväärt toonid on baasvalge ja must, mis ilmestavad  kooslusi helehallide, pleekinud lilla ja sügavsiniste värvidega. Kõik kollektsiooni kangad on puhtad kemikaalidest ja valitud  kvaliteetse kangakunsti esindajate  kašmiiri, meriino ja siidipuuvilla popliin- seast. Sügistalvise kollektsiooni selgrooks on Kalahari metsik siid ja Ruukki-Ambersuni mahefarmi meistrite käsitsi kedratud alpaka villa  siidi segu kangas.

POHJANHEIMO sügis/talv 2018 kollektsioon sobib igasse aega. Meie ümber keerlev maailm on väsitav. Kollektsiooni rõivad aga kutsuvad kandjat elama lihtsamas ajas. Ajas, mil hinnas oli kanga looduslik päritolu ja rõiva otstarbekus.

POHJANHEIMO bränd hoiab alles atelier kunstiväärikust ja väärtuslikkust. Iga riideese on Tallinna vanalinnas Rüütli tänava ateljees toimetava väikese meeskonna hoolikalt käsitsi loodud  kunstiteos. Meie looming on lubadus nii meile, rõivaloojatele, kui ka teile, rõivakandjatele, et aegade jooksul talletunud meisterlik käsitsitöö  elab edasi.

pohjanheimo tikitud pluus latif 1