BONBON LINGERIE rinnahoidja topp BURGUNDY BLUSH

40.00 

Tühjenda
Kategooria: SKU: BON72
BonBon Lingerie: disaineri lehele

Description

Võrgutavalt veinipunane Burgundy Blush rinnahoidja topp on traatideta ja kinnitusteta rinnahoidja, mis on valmistatud mõeldes naisele, kes väärtustab aluspesu pehmust ja mugavust, kuid kellel on kõrged nõudmised aluspesu ilu suhtes. Elastsest pitsist bralette rinnahoidja on õrn ja naiselik, pakkudes samal ajal vabadust ja liikumismugavust. Rinnahoidja topp sobib ideaalselt lendleva pluusi alt välja piiluma, läbipaistva topi alla ilutsema ning samuti piduliku kleidi alla ekstra aksessuaariks. Pehmed korvid vormivad kergelt rinda ja katavad intiimse piirkonna, nii et saad seda julgelt kanda läbikumavate riiete all. Romantiline pits, delikaatsed detailid ja elegantne lõige mõjuvad sundimatult ja meelitavalt, sulandudes ühte sinu kehaga.

Materjalid:
Kõik meie tooted on valmistatud käsitööna Tallinnas. Meie õmblused on väga kvaliteetsed. Pöörame suurt tähelepanu detailidele ja kandmismugavusele.
Materjalid on kõik pärit Euroopa riikidest, nagu näiteks: Prantsusmaal toodetud dekoratiivpaelad ja aksessuaarid, Itaalia eksklusiivne satiin ja pits.
80% polüamiid / 20% elastaan

Additional information

Suurus

XS, S, M, L, XL