LOOND 57ˇN nöomuda reisikomplekt

35.00 

Laos olemas

Kategooria: SKU: LND9

Description

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas. Näomuda toimib nagu meeldivalt siidine näomask, mis elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise. loond57°N näomuda DERM sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale. Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel.

Kogus: Pakendis on 5*10ml näomuda. Tegemist on reisimise jaoks ideaalse pakendiga, sest ühes pakis on täpselt üheks korraks vaja minev kogus.

RAVIMUDA KASUTAMINE:

Voldi pakend kokku ja pigista keskele tekkinud ava kaudu ravimuda käele või pintslile. Kanna bioaktiivne näomuda nahale nii nagu tavalist näomaski, et nägu oleks kaetud umbes 0,5cm paksuse kihiga. Naudi 10-15 minutit mitte midagi tegemist, sest see on sinu aeg taastuda ja lõõgastuda. Loputa muda sooja veega ning soovikorral võid nägu loond 57°N näoveega värskendada.
Bioaktiivne näomuda sobib hästi ka soojas saunas kasutamiseks, sest kõrgem temperatuur suurendab selle mõju veelgi.
NB! Ära lase ravimudal kuivada, niisuta seda loond 57°N näoveega, mis muudab kõrge mineraalainete sisaldusega maski veel tõhusamaks, sest näomaskis olevad humiinained aitavad ürgvees olevad mineraalained transportida naha sügavamatesse kihtidesse.