LOOND 58ˇN kehaõli 50ml

19.00 

Laos olemas

Kategooria: SKU: LND2

Description

loond° kehaõli on täisväärtusliku kanepiseemneõli ja lõõgastavate eeterlike õlide tasakaalustatud aroomteraapiline kooslus, mis sobib igapäevaseks kehahoolduseks ja on ka ime hea massaažiõli.
loond° signatuur aroomteraapiline segu on puhastava ning toniseeriva toimega, vähendab närvipinget ja peavalu. Toote baasõliks olev kanepiõli on täisväärtuslik külmpressõli, mis pärineb mahe põllumajandusest on hea naha niisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohke Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju. Kõrge rasvhapete sisaldusega kanepiseemneõli mõjub nahale rahustavalt ning leevendab ka allergilisi reaktsioone.

Harilik kanep (Cannabis Sativa) on iidne taim, mida õlirikaste seemnete ja vastupidava kiu tõttu on kasvatatud juba aastatuhandeid. Rafineerimata kanepi massaažiõli on rohelise värvuse ja pähklisse lõhnaga. Õlikanep on mineraalirikas, sisaldab magneesiumi, tsinki, kaltsiumi, rauda, kaaliumi ja fosforit. Kanepiõli sisaldab rohkelt Omega-3 ja -6 rasvhappeid, mitmeid B-grupi vitamiine ning A- ja E-vitamiini.
Kanepiseemneõli asendamatud rasvhapped tõstavad naha elastsust ning aitavad nahal säilitada niiskust, mida me kaotame igapäevaselt päikese, kuiva õhu ning pesemisvahendite tõttu. Kanepiseemneõli ei tekita komedoone ja toimib ka UV-kaitsena — kanepiseemneõli loomulik päikesekaitsetegur (SPF) on 6.

LOOND58°N KEHAÕLI OMADUSED:

– leevendab lihaspingeid, seega sobib hästi massaažiõliks
– omab vananemisvastast toimet
– tõstab naha elastsust ning aitab nahal säilitada niiskust
– omab tänu rohke Omega-3 rasvhapete sisaldusele rasvapõletavat mõju
– kõrge rasvhapete sisaldusega õli mõjub nahale rahustavalt ning leevendab ka allergilisi reaktsioone
– 100% looduslik, töötlemata ja pärineb mahepõllumajandusest
– kerge ja tugev pakend, mida on mugav trenni, massööri juurde või reisile kaasa võtta

KEHAÕLI/MASSAAŽIÕLI KASUTAMINE:

Kanna õli niiskele kehale peale dušši all või vannis käimist.
Mahe kanepiõli sobib ime hästi ka massaažiõliks. Võta massaaži minne