LOOND 58ˇN kehaõli DERM 50ml

19.00 

Laos olemas

Kategooria: SKU: LND1

Description

loond° kanepiõli on täisväärtuslik külmpressõli, mis pärineb mahe põllumajandusest on hea naha niisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohke Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju. Kõrge rasvhapete sisaldusega kanepiseemneõli mõjub nahale rahustavalt ning leevendab ka allergilisi reaktsioone.
DERM märgistusega toode ei sisalda allergeene, seega sobib hästi ka tundliku nahaga klientidele.
Harilik kanep (Cannabis Sativa) on iidne taim, mida õlirikaste seemnete ja vastupidava kiu tõttu on kasvatatud juba aastatuhandeid. Rafineerimata kanepi massaažiõli on rohelise värvuse ja pähklisse lõhnaga. Õlikanep on mineraalirikas, sisaldab magneesiumi, tsinki, kaltsiumi, rauda, kaaliumi ja fosforit. Kanepiõli sisaldab rohkelt Omega-3 ja -6 rasvhappeid, mitmeid B-grupi vitamiine ning A- ja E-vitamiini.

Kanepiseemneõli asendamatud rasvhapped tõstavad naha elastsust ning aitavad nahal säilitada niiskust, mida me kaotame igapäevaselt päikese, kuiva õhu ning pesemisvahendite tõttu. Kanepiseemneõli sobib ideaalselt ka lastele, õrna ja tundliku ning probleemse nahaga inimestele. Kanepiseemneõli ei tekita komedoone ja toimib ka UV-kaitsena — kanepiseemneõli loomulik päikesekaitsetegur (SPF) on 6.

LOOND58°N KEHAÕLI DERM OMADUSED:

– leevendab lihaspingeid, seega sobib hästi massaažiõliks
– omab vananemisvastast toimet
– tõstab naha elastsust ning aitab nahal säilitada niiskust
– omab tänu rohke Omega-3 rasvhapete sisaldusele rasvapõletavat mõju
– kõrge rasvhapete sisaldusega õli mõjub nahale rahustavalt ning leevendab ka allergilisi reaktsioone
– 100% looduslik, töötlemata ja pärineb mahepõllumajandusest
– kerge ja tugev pakend, mida on mugav trenni, massööri juurde või reisile kaasa võtta

KANEPIÕLI KASUTAMINE:

Kanna õli niiskele kehale peale dušši all või vannis käimist. Mahe kanepiõli sobib ime hästi ka massaažiõliks. Võta massaaži minnes oma 100% looduslik mahe kanepiseemneõli kaasa, sest massaaži tehes peaks vältima mineraalõlisid, neil puudub taimne väärtus